Noc Muzeów 2019 - zaproszenie

Szanowni Państwo,

W Noc Muzeów - Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zaprasza w świat historii i dronów. Z okazji 100 - lecia 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty w Muzeum odbędzie się pokaz musztry, życia codziennego oraz umundurowanie żołnierzy 66..

Partnerzy wydarzenia : Północna TV SRH Fort

Sponsorzy: Hotel pod Orłem, Elus, Apteka Farmjung,

Serdecznie zapraszam

Barbara Kąkol
dyrektor
Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach

12 maj 2019
  Szanowni Państwo,   18 maja 2019 roku (sobota) o godz. 18.00 w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach odbędzie się kolejna edycja Nocy Muzeów. W Noc Muzeów - Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zaprasza w św...