Noc Muzeów 2019 - zaproszenie

Szanowni Państwo,

18 maja 2019 roku (sobota) o godz. 18.00 w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach odbędzie się kolejna edycja Nocy Muzeów.

W Noc Muzeów - Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zaprasza w świat historii i dronów. Z okazji 100 - lecia 66. Kaszubskiego Pułku Piechoty w Muzeum odbędzie się pokaz musztry, życia codziennego oraz umundurowanie żołnierzy 66..

Partnerzy wydarzenia : Północna TV SRH Fort

Sponsorzy: Hotel pod Orłem, Elus, Apteka Farmjung,

Serdecznie zapraszam

Barbara Kąkol
dyrektor
Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach

22 maj 2020
Muzeum Kaszubskie im. Franciszka Tredera w Kartuzach powiększyło swoje zbiory o unikatowe artefakty, a to dzięki ponownej hojności Pana Andrzeja Buslera, prezesa Kaszubskiego Forum Kultury. Tym razem ...
12 maj 2020
Szanowni Państwo. Informujemy, że w miesiącu maju Muzeum Kaszubskie w niedziele jest nieczynne.