Zaproszenie na wernisaż prac malarskich o tematyce przyrodniczo-łowieckiej Krzysztofa Grebasza

Szanowni Państwo,

13 czerwca (czwartek) o godz. 18.00  w Muzeum Kaszubskim im. Franciszka Tredera odbędzie się wernisaż prac malarskich o tematyce przyrodniczo-łowieckiej Krzysztofa Grebasza. Współorganizatorami wydarzenia są Polski Związek Łowiecki w Gdańsku oraz Koło Łowieckie Knieja Gdańsk. Wystawa będzie czynna przez dwa tygodnie obok ekspozycji stałej.

Wystawę uświetni występ Sygnalistów Łowieckich Gminy Sierakowice  pod batutą Kazimierza Kroskowskiego.

Serdecznie zapraszam w imieniu własnym jak i współorganizatorów

Barbara Kąkol
dyrektor
Muzeum Kaszubskiego w Kartuzach