Wernisaż wystawy p. Ryszarda Mielewczyka "Zima w obiektywie" - relacja zdjęciowa

W piątek (7 grudnia) odbył się wernisaż wystawy "Zima w obiektywie" pana Ryszarda Mielewczyka. Spotkanie swoim występem uświetniła pani Marta Goluch. Wszyscy goście mogli odczuć atmosferę zbliżających się Świąt dzieląc się opłatkiem i składając sobie życzenia.

Wystawa będzie czynna do 30.12.2018 w budynku Muzeum.

fot. Błażej Kwidziński

24 marzec 2019
V KONKURSU WIEDZY O FRANCISZKU TREDERZE – PATRONIEMUZEUM KASZUBSKIEGO W KARTUZACH pod patronatem Burmistrza Kartuz   Regulamin oraz karta zgłoszeniowa do konkursu (format .doc)
24 marzec 2019