Kartuzy z loty ptaka - zdjęcia oraz film z okazji Nocy Muzeów

Prezentujemy Państwu film oraz zdjęcia panoramiczne 3D Kartuz z lotu ptaka. Zdjęcia zostały wykonane specjalnie dla Muzeum Kaszubskiego z okazji Nocy Muzeów 2019.

Kadr na każdym ze zdjęć można przesuwać myszką lub palcem (na smartfonach).

Opublikowany przez Muzeum Kaszubskie Kartuzy Niedziela, 26 maja 2019

Nagranie transmisji z lotu drona nad Kartuzami. Uczestnicy Nocy Muzeów mogli tę transmisję obserwować na żywo 18 maja br. na terenie Muzeum Kaszubskiego

Noc Muzeów 2019 - Kartuzy z lotu ...drona

Film wykonany z użyciem drona podczas Nocy Muzeów w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach, dnia 18 maja 2019 r. (polecamy włączyć najlepszą jakość w ustawieniach pod ikonką zębatki u dołu filmu) Autor: Michał Czacharowski