Szanowni Państwo,

ze względu na wprowadzenie obostrzeń w woj. pomorskim uprzejmie informujemy, że nasze Muzeum zostało  zamknięte dla zwiedzających od dnia 13 marca do odwołania.

W tym czasie, w trosce o bezpieczeństwo, zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej strony www.muzeum-kaszubskie.pl oraz profilu na Facebooku. Zachęcamy także do udziału w konkursie krawieckim  Sëknia w twòjich rãkach.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do uczestnictwa  w naszym projekcie zatytułowanym Jednota w chërze. Archiwum Pandemii Archiwum Pandemii na Kaszëbach w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach.

Czas pandemii to wydarzenie historyczne, dlatego nasze muzeum pragnie przyjrzeć  mu się z bliska. Tworzymy Archiwum Pandemii na Kaszëbach - nagrywamy Wasze historie na przyszłość.

Dołącz i podziel się swoją historią podczas pandemii. Projekt realizowany z okazji Dnia Jedności Kaszubów.

Bądźmy w kontakcie!